Kategorie

Eee, ja?

Ten blog ma na celu stworzenie mojej własnej bazy z przepisami. Aktualnie moje przepisy znajdują się w wielu plikach tekstowych, na różnych komputerach czy serwerach. Przyszła pora, żeby to odrobinę usystematyzować. Oczywiście, oprócz już istniejących przepisów będą pojawiały się nowe. W końcu, nie ma to jak improwizacja w kuchni. Często zdarza się tak, że nawet sprawdzony przepis ciągle się poprawia. :)

Czas na parę słów o mnie. Parafrazując klasyka – z zawodu jestem konsultantem. Zajmuję się bezpieczeństwem informacji (aktualnie trochę mniej) i (technicznym) zarządzaniem projektami (aktualnie trochę bardziej). Chciałbym podkreślić, że nie jestem owym konsultantem z kawału, który zapytany „Która jest godzina?” zabiera pytającemu zegarek, odpowiada i wystawia (bardzo wysoką) fakturę. To gdzie pracuję i jakie mam doświadczenia jest łatwe do odnalezienia w sieci, więc podaruję sobie pisanie o tym tutaj.

Jeżeli informacje na tej stronie są niewystarczające i czujesz, Drogi Gościu, potrzebę dowiedzenia się czegoś więcej, zapraszam do skorzystanie z formularza kontaktowego. Zastrzegam sobie prawo do odpowiadania w bliżej nieokreślonym czasie! ;)

W odpowiedzi na “Eee, ja?”